LVAFA īstenotajā Kohēzijas fonda projektā izsludināti vairāki iepirkumi

09.08.2018

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotajā Kohēzijas fonda projektā šobrīd izsludināti divi iepirkumi – tiek meklēts izpildītājs Nacionālā botāniskā dārza (NBD) vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma izveidei, kā arī norit iepirkums jaunajā Valsts vides dienesta risku, avāriju un avāriju situāciju kontroles centra telpu izbūvei.

Meklē NBD vides informācijas centra ekspozīcijas veidotāju

Augusta sākumā izsludināts iepirkums Nacionālā botāniskā dārza Vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma projekta izstrādei. Pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz š.g. 17. augustam.

NBD Vides izglītības centrā, kas mājvietu atradīs bijušajā administrācijas ēkā un vecajā oranžērijā, aptuveni 820 m2 platībā tiks izveidota ekspozīcija, kas interaktīvā veidā rosinās izpratni par dabas procesiem.

Vides izglītības centrā plānots veidot mācību un pasākumu telpas, kur smelties zināšanas par dabas saglabāšanu un bioloģiskās daudzveidības jautājumiem, īpaši uzsverot augu nozīmi. Ekspozīcijai jāveicina arī dabas zinību apguve skolēniem, jo tieši skolas vecuma bērni un ģimenes ar bērniem, ir viena no galvenajām NBD Vides izglītības centra mērķauditorijām. Plānots, ka ekspozīcija visus interesentus pārsteigs ar dažādiem multimediju efektiem. Ekspozīcija plašākai publikai būs pieejama 2021.gadā.

NBD Vides izglītības centra būvprojekta izstrādi šobrīd veic SIA “Eko Arh”.

Vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma projekta izstrādes iepirkuma dokumentācija pieejama Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļvietnē https://pvs.iub.gov.lv/show/546387, kā arī Nacionālā botāniskā dārza tīmekļvietnē https://nbd.gov.lv/lv/publiskie-iepirkumi/136.

Plāno risku, avāriju un avāriju situāciju kontroles centra telpu izbūvi

Valsts vides dienesta (VVD) vides risku, avāriju un avāriju situāciju kontrolei un vadībai, kā arī operatīvai situāciju koordinācijai, Kohēzijas fonda projekta laikā tiks izveidots kontroles un koordinācijas centrs.

Šobrīd izsludināts iepirkums VVD pārvaldījumā esošās ēkas Rūpniecības ielā 23, Rīgā, pirmā stāva telpu grupas atjaunošanai un to pielāgošanai vides risku, avāriju un avārijas situāciju kontroles un koordinācijas centra izveidošanai. Pretendentu pieteikumi iesniedzami līdz š.g. 13. augustam.

Iepirkuma “Vides risku, avāriju un avāriju situāciju kontroles centra izveidošana” dokumentācija pieejama Iepirkumu uzraudzības biroja tīmekļvietnē https://pvs.iub.gov.lv/show/546457, kā arī Valsts vides dienesta tīmekļvietnē

http://www.vvd.gov.lv/publiskie-iepirkumi/iepirkumi-pil-9-panta-kartiba/?veids=1.

Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” gaitā kopā ar partneriem tiek attīstīta valsts vides monitoringa un kontroles sistēma un pilnveidota par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu veiktspēja, kā arī veidoti trīs nacionālās nozīmes vides izglītības un informācijas centri.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.