Noslēgusies projektu iesniegšana trīs aktivitātēs

15.03.2018

Š.g. 28. februārī noslēdzās projektu iesniegumu iesniegšana projektu vadlīnijas „Plašsaziņas līdzekļu darbība vides izglītības jomā” trim aktivitātēm.

1. Aktivitātes „Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu periodiskajos izdevumos” apakšaktivitātēs:

1.1. “Specializētu vides aizsardzības un vides izglītības periodisko preses izdevuma veidošanai” ir iesniegti 3 projektu iesniegumi;
1.2.Periodisko izdevumu pielikumu (‘ielikumu’) vai atsevišķu tematisko sadaļu (publikāciju) veidošana” ir iesniegti 9 projektu iesniegumi.

2. Aktivitātes „Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu radio raidījumos” apakšaktivitātēs:

2.1. “Specializēti vides izglītības radio raidījumi” ir iesniegti 5 projektu iesniegumi;

2.2.Sabiedrības informēšana un izglītošana esošā radio raidījumā vides sadaļā” nav saņemts neviens iesniegums.

3. Aktivitātes Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu TV raidījumos” apakšaktivitātēs:

3.1. “Specializēti vides izglītības televīzijas raidījumi” ir saņemti 10 projektu iesniegumi;

3.2. “Sabiedrības informēšana un izglītošana esošā televīzijas raidījumā vides sadaļā” ir saņemti 2 projektu iesniegumi.

Projektu koncepcijas un iesniegumi, atbilstoši konkursu nolikumā noteiktajai procedūrai, tiks izvērtēti Fonda administrācijā, Ekspertu komisijās un Fonda Konsultatīvajā padomē.

Administratīvajiem kritērijiem atbilstošie projektu iesniegumi šonedēļ 15. martā tiks vērtēti Konsultatīvās padomes sēdē.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.