Pa projektu konkursiem, kuri noslēdzas februāra mēnesī

Fonda administrācija atgādina, ka šobrīd ir izsludināti astoņi projektu konkursi finansējuma saņemšanai. Februāra mēnesī noslēdzas četri no tiem:

  1. Vadlīnijas „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitāte „Jauniešu vides apziņas veicināšanas pasākumi”. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš 23.02.2018.

  2. Projektu vadlīnija „Plašsaziņas līdzekļu darbība vides izglītības jomā” aktivitāte „Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu periodiskajos izdevumos. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš  28.02.2018.

  3. Projektu vadlīnija „Plašsaziņas līdzekļu darbība vides izglītības jomā” aktivitāte „Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu radio raidījumos”. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš 28.02.2018.

  4. Projektu vadlīnija „Plašsaziņas līdzekļu darbība vides izglītības jomā” aktivitāte „Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu TV raidījumos. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš 28.02.2018.

Lai atvieglotu projekta iesniegumu rakstīšanu Fonda administrācija ir apkopojusi katram no šiem četriem projektu konkursiem biežāk uzdotos jautājumus un sniegusi uz tiem atbildes. Ar jautājumiem un atbildēm variet iepazīties zem katra konkursa esošajā failā “Jautājumi un atbildes”.

Tuvākajā laikā tiks apkopoti biežāk uzdotie jautājumi arī pārējiem izsludinātajiem konkursiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.