• Sākums >
  • Aktualitātes >
  • Jaunumi >
  • 5. janvārī noslēdzās projektu iesniegšana konkursā finansējuma saņemšanai no budžeta apakšprogrammas “Nozares vides projekti”

5. janvārī noslēdzās projektu iesniegšana konkursā finansējuma saņemšanai no budžeta apakšprogrammas “Nozares vides projekti”

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija informē, ka š.g. 5. janvārī noslēdzās projektu konkurss finansējuma saņemšanai no budžeta apakšprogrammas “Nozares vides projekti”, kur tika saņemti 27 iesniegumi.

Projektu iesniegumus, kuri atbildīs konkursa Nolikumā noteiktajiem administratīvajiem kritērijiem, tālāk izvērtēs Ekspertu komisija, Konsultatīvā padome un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija saskaņā ar Nolikumā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem un tie tiks virzīti izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai Latvijas vides aizsardzības fonda padomē.

Lēmumu par projekta finansēšanu vai tā noraidīšanu pieņem Latvijas vides aizsardzības fonda padome. Pēc lēmuma pieņemšanas, visi projekta iesniedzēji tiks informēti par projekta konkursa rezultātiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.